Fizyoterapistlerimiz için

HASTA YORUMLARI

Öncelikke tüm hasta arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum allah şifalarını versin ben mehmet şen hocamı bir arkadaşımın önerisiyle tanıdım ve beytepedeki fizyoritim merkezine randevumu alıp gittim şu ana kadar 6 seans gittim bel fıtığından sol bacağıma vuran şiddetli bel ve bacak ağrılarım vardı manuel terapi ve fizik tedavi yöntemiyle tedavi oluyorum ve şu an degerlendirme yapacak olursam 10 üzerinden 8 veya 9 olan bel ve bacak ağrılarım yine 10 üzerinden 2 veya 3 lere geriledi …mehmet şen hocam ve ekibi zaten fizyoritim e gittiğinizde güler yüzlü nazik ve hoşgörüyle karşıladıkları için tedaviye bir sıfır önde başlıyorsunuz 10 üzerinden 10 puanı fazlasıyla hak ediyorlar kısacası hasta olup dMea şifa arayan tüm vatandaşların gönül rahatlığıyla gidip tedavi olabileceği bir poliklinik. saygılarımla.

İ…

Ben 31 yaşında bir bireyim yaklaşık 10 yıldır bel fıtığı şikayetim var Kaan hocama gitmeden önce Ankara’da yaklaşık 4 hastanede muayene oldum her gittiğim hastane ameliyat harici kurtulmanız mümkün değil dedi. Şikayetlerim L4 -5 L5- S1 fıtık ve spinal kanal daralmasıydı. Yaşım itibarıyla ve gezdiğim hastanelerin ameliyat görüşlerindeki tutarsızlıkla ameliyat olmak istemiyordum. Kimi vidalı ameliyat yapacaz dedi kimi mikro cerrahi her gittiğim hastanede yürümekte güçlük çekmediğini özellikle otururken ve yatarken şiddetli ağrım olduğunu her ne kadar dile getirdiysemde fayda sağlamadı uzun araştırmalarım sonucunda Kaan hocama ulaştım ön muayeneden sonra tedavi edilebileceğimi ve geri sağlığıma kavuşacağımı söyledi. 10 seans sonunda ve egzersizlerime riayet ederek çok şükür kurtuldum. Yaşam kalitem yükseldi rahat arana kullanabilmek rahat uyuyabilmenin verdiği mutluluğu tekrar yaşadığım İçin Kaan hocama minnettarım. Bunu da unutmak klinikteki çalışan insanların hakkına girmek olur ilgi ve alakalarından güleryüzlü olmalarından dolayı hepsine çok teşekkür ederim. Benim gibi bu rahatsızlığı geçiren tüm hastalara şunu açıkça söylemek istiyorum ameliyat felan olmadan önce Kaan hocamızın fikrini alın zaten olur tarafı yoksa o size herşeyiyle anlatır

İ…

Kaan Hoca’yla 5 farklı branştan farklı farklı tedaviler deneyerek çözüme ulaşmaya çalışan 10dan fazla doktor ve bu uğurda harcanan 15 seneden sonra tanıştım. Gözümde ve başımın sol üstünde bitmek bilmeyen ağrılar sebebiyle daha önce migren, sinüzit, göz tembelliği vb. bir sürü “teşhis” konulan ancak hiçbirisi için sunulan çözümlerin işe yaramadığı bir dönemde bir yakınım vasıtasıyla tanıştım kendisiyle. İlk seans 1 saat her şeyi anlattım sağ olsun dinledi ve ufak bir kontrol yaptı. Şüphelendigi bir şey olduğunu ve tedavi edebileceğini söyledi. Sorun boynumdaydı ve sol tarafımı tamamen etkiliyordu. Ben onca yıl içinde 3 kez boyun MR’ı da çektirmiştim. Sonuç olarak tedaviye başladık ve o gün bugündür bu ağrılarım bir kez bile olmadı. Düzenli olarak kontrol eder ve yapmam gereken bir şey varsa mutlaka söyler. Bu tarz acıları, ağrıları çeken bilir. Abartısız, kendisine minnettarım. Çok ilgili, bilgilendirici ve alanına çok hakimdir. Hocalığı yanında arkadaştır da kendisi.

K..

Öncelikle Kaan Bey ve ekibine ilgileri için çok teşekkür ederiz. 65 yaşındaki annemin ellerinde ve parmak uçlarında uyuşma ve sırt ağrısı şikayetiyle gittik. El bileklerinde sinir sıkışması var ameliyat olması gerektiği söylenmişti fakat ameliyat olan yakınlarımızın sorununun devam etmesi sebebi ile ameliyat düşünmedik. Kaan Bey ile görüşmemizde bize problemin asıl sebebinin sırt olduğunu ve kan akışının iyi olmadığı için ellerde uyuşma meydana geldiğini söyledi. Seans ile birlikte ev egzersizleri de programa eklendi. Seanslardan sonra annemde rahatlama oldu ev egzersizlerine devam ediyoruz. İlgi ve alakaları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

A…

Hamilelik dönemimde başlayan ve uzun süredir devam eden kalça ağrım nedeniyle gittiğim doktorlardan sonuç alamadım ve en son bir doktorum fizik tedavi önerdi. Ağrı sebebiyle uzun yürüyüşlerde zorlanıyor, sağ ve sol tarafıma yatamıyordum. Kaan bey ve ekibinin tedavisinden çok memnun kaldım, ağrılarım oldukça azaldı ve şu an geceleri daha rahat uyuyabiliyorum. Klinik şartları da çok güzel ve rahat. Teşekkürler !

S..

Mehmet ŞEN Hocayı araştırarak buldum. Gidiş amacım bel düzleşmesi ve ayak bileği burkulması sonrası tedavi görmekti. Hocamız çok kaliteli, karakteri düzgün ve işini gerçekten profesyonel olarak yapan bir insan. Ben tedavimden olumlu sonuçlar aldım ve mutlu ayrıldım. Tedavi sonrası söylenenleri yaptıktan sonra gerçekten iyileşme süreci kısalıyor. Mehmet hocama çok teşekkür ediyorum. Gitmek isteyenler gönül rahatlığıyla gidebilir. Sağlıklı günler.

E…

Merhaba ben uzun yıllardır masa başında çalışma kaynaklı geçmeyen bel ve sırt ağrılarından muzdariptim. 10 yıl önce bel fıtığı ameliyatı oldum. Bu zaman aralığında bir çok uzmana gittim ve bir çok tedavi gördüm, her sene rutin fizik tedavisi aldım ama hiçbir şekilde ağrılarım geçmedi. Bu zaman periyodunda ağrılarım iyice ilerledi. Fıtıklar ve kaymalar oluşmuştu ve tekrar ameliyat ile vida takılmasını önerdiler. En son belimin tutulması iki ay kadar önceydi, üç dört gün hiç yerimden kalkamadım ve ağrılara katlanamaz hale geldim. daha önce izlediğim tv programlarında kayropraksi ile tedavi edildiğini duydum ve internetten araştırmalarım sonucunda Mehmet Hocayı buldum. İlk seansa belim bükük gittim doğru düzgün yürüyemiyordum bile, muayeneye eşim ve oğlumla birlikte gitmiştim. Tedavi sonrasında odadan dimdik çıktığında eşimin ve oğlumun şaşkın bakışlarla benim doğrulmuş halime inanamadılar. Tedavim başladı, gün geçtikçe ağrılarım dindi, daha rahat yürüyordum. yürürken kalçamdaki kilitlenmeler artık yok. Hiç geçmeyecek korkum sona erdi, tekrar bişeyim olsa bile biliyorum ki artık Mehmet hoca var.Hiç kimseye ilk seçenek ameliyat olmasını tavsiye etmiyorum. Keşke ilk ameliyatımdan önce tanışsaydım bu şifalı ellerle. Mehmet hocam ve ekip arkadaşlarına insanlara saygılarından ve güler yüzlü olmalarından dolayı çok çok teşekkür ederim…

E…

Boyun fıtığı için gittim Mehmet Beye gittim.Daha ilk seans da ağrılarımın %60 gitti.Mükemmel işini seven biri. 4 seans bir uygulama yaptı ve şu an ağrım yok. Çok düzgün kaliteli güler yüzlü biri. Gerçekten işini bilen bir uzman.İnsan orda hem ağrılarını unutuyor ve rahatlıyor hem de huzur veriyor.Tedavisi başarılı sonuç odaklı insana değer veren bir yapısı var. Mehmet hocama herşey için teşekkür ederim. İyiki sizin gibi bir insana denk geldim ve şu an yanınıza ağlayarak ve acı çekerek gelen ben sayeniz de huzurlu ağrısız ve tedavinizle rahatlayan biri olarak tekrar teşekkür ederim. Saygılar hocam.

E…

Hasta Yorumları