Karyopraktik Ankara Kliniği

İnsan vücudunu ayakta tutan kas ve iskelet sistemi doğal olarak en fazla deformasyona açık alanı oluşturuyor. Eğer sizlerde bu sistemle ilgili sorun veya sorunlar yaşıyorsanız Karyopraktik Ankara klinik hizmetlerimiz ile bu problemleri rahatlıkla aşabilirsiniz. Üstelik klinik hizmetlerimiz son derece makul fiyatlarla hizmet üretiyor efendim. Dilerseniz öncelikle karyopraktik sistem nedir ve tedaviye destek anlamında nasıl hizmetler üretiyoruz, kısaca bilgilendirme yapalım. Daha sonra hizmet detaylarımızı sizlere aktarmaya çalışalım. Öncelikle bu tedavi şeklinin doğal bir yöntem olduğunu belirterek konumuza başlamakta yarar var. Çünkü pek çok kişi bu uygulamayı ilaç veya tıbbi müdahale tekniği gibi algılamaktadır. Bu yanlış bir düşüncedir ve karyopraktik uygulamasında kesinlikle ilaç veya tıbbi bir müdahale söz konusu değildir.

Karyopraktik Terapi Uzmanın Elleriyle Yaptığı Müdahaledir

Öyle durumlar olur ki tıbbi tedaviye ek olarak bütüncül bir anlayış çerçevesinde fiziki müdahaleler gerekebilir. İşte bu yardımcı fiziki müdahale Kayropraktik Tedavi uygulamasının özünü oluşturuyor diyebiliriz. Uluslararası bilimsel kuruluşlar tarafından doğal tedavi yöntemleri arasında kabul edilen uygulama sayesinde pek çok rahatsızlığın tedavisi hem çok daha kısa sürede gerçekleşmekte, hem de tedaviden olumlu geri dönüşler almak mümkün olmaktadır. Peki, Karyopraktik Ankara hizmetleri olarak hangi rahatsızlıklara yönelik çalışmalar yapıyoruz. Dilerseniz uygulamanın detaylarına maddeler halinde bakalım

  • Fiziksel aktiviteden kaynaklanan yaralanmalar (sportif yaralanma)
  • Ankilozan Spondilit rahatsızlığın tedavisinde
  • Kifoz veya skolyoz tedavisine destek amacıyla
  • Bel ve boyun ağrılarına yönelik olarak
  • Yine bel ve boyun fıtıklarında
  • Sakroiliak eklem disfonksiyonu gibi sorunların giderilmesinde
  • Kas ve iskelet sisteminin sinirsel bağlantı bozukluklarında
  • Cerrahi müdahaleler sonrasında gelişen doku ve kas sisteminin normalleştirilmesinde

Karyopraktik yöntemleri kullanılabilmektedir. Tabii takdir edersiniz ki böylesine önemli bir konuda uzman ellere ihtiyaç duyulur ve kemik ya da kas gruplarına yönelik basınç uygulama tekniğine dayalı çalışmalarda klinik hizmetler aranır. Eğer sizlerde saymış olduğumuz bu rahatsızlıklar nedeniyle ilave bir hizmet arayışı içerisindeyseniz Karyopraktik Ankara klinik çalışmalarından büyük memnuniyet duyacağınıza emin olabilirsiniz efendim. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden merkezimize ulaşınız. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağız. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor ve esenlikler diliyoruz.

Mehmet ŞEN

Benim hayatımın merkezine aldığım özelliğim iyi bir izleyici olmam. İşim her ne kadar insan anatomisi üzerine ilerliyor olsa da duyguların anatomiye verdiği etkiyi gözardı etmek büyük hata olurdu. İnsan anatomisi psikoloji ile birlikte aynı çarklının zinciri olarak ilerler. Bu sebeple hastalarımla tedaviye başlamadan önce onları izlerim. Duygular ve reaksiyonlar hastalığın ilerleyiş biçimlerini en çıplak hali ile ele veren temel reflekslerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir