Kuru İğneleme Fiyatları Nedir?

Tetik noktalar; büyük kas grubunda meydana gelen gergin kas grubu olarak tanımlanabilir. Bu tetik noktalar pek çok sebepten dolayı dokunmaya karşı dahi hassasiyet kazanmaktadır. Bu da vücudun çeşitli noktalarında ağrıya sebep olabilir. 

Son yıllarda bu ağrıların ortadan kaldırılması amacı ile kuru iğneleme tedavisi kullanılmaktadır. Pek çok kişi kuru iğneleme fiyatları noktasında araştırma yapmakta ve edindikleri bilgiler sonucu fiyatların yüksek gelmesi sebebi ile tedavi süreçlerini ertelemektedir. 

Ancak tedavi sürecinin ertelenmesi demek ağrıların da kronik hale gelmesi demektir. Kronikleşen ağrıları vücut artık normal kabul eder. Ancak bu tetik noktalarının ortadan kaldırılarak bu düşüncenin ortadan kaldırılması gerekecektir. Cilde nüfus eden steril iğneler yardımı ile yapılan bu tedavi, kas ve bağ dokularının uyarılmasına yardımcı olacaktır.

Kuru iğneleme fiyatları noktasında belirleyici olan etkenlerden bir tanesi de tedavinin farklı bir yöntem ile kombine edilip edilmeyeceğidir. Başarılı sonuçlar alınabilmesi ve iyileşme sürecinin hızlanması amacı ile kuru iğneye ek olarak fizyoterapistler tarafından farklı teknikler de uygulanabilmektedir. Bu durumda fiyatlar değişkenlik gösterecektir.

Terapistiniz manuel terapiyle birlikte ihtiyaca göre seans içinde kuru iğneleme yöntemi de tercih edebilir. Hareket aralığının iyileşmesi ve ağrılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak olan bu teknik cerrahi işlem gerektirmemesi ve başarılı sonuçlar sağlaması bakımından önem arz etmektedir. Ayrıca iyileşme sürecinin hızlandıran bu tedavi yöntemi hastanın aktif rehabilitasyona dönmesine de yardımcı olmaktadır.

Bağ yaralanmaları, boyun ağrısı, tenisçi dirseği, karpal tünel, bel ağrısı, siyatik, diz ağrısı gibi pek çok rahatsızlığın ortadan kaldırılmasına yardımcı olacak olan kuru iğneleme fiyatları noktasında pek çok klinik uygun fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. 

Kaan AKIN

Hastalarımla ayrı bir iletişimimiz var, aile gibiyiz. Tedavi yöntemlerimi uygulamadan önce hastalarımı dinler, onları analiz ederek ihtiyaçlarını tespit eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda bir tedavi programı hazırlarım. Tedavi sırasında uyguladığım metodlar tamamen bilime dayalı, başarısı kanıtlanmış metodlardır. Onların bana söylediği her cümleyi dikkatle dinleyip, spesifik ve aspesifik olarak ayrıştırır sonra da spesifik olan belirtiler ve bulgular ışığında bir tedavi planı hazırlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir