Manuel Terapi Ankara

Ankara ilinde yaşıyorsunuz ve bir terapistten yardım almanız gerekiyor. Manuel terapi Ankara lokasyonunda arayışlarınız için çok doğru bir sayfada olduğunuzu hemen belirtelim. Çünkü merkezimizde uzman terapistler sizlere hizmet vermek için bekliyor olacaklar. Dilerseniz kısa bir giriş yaparak konumuzu aktarmaya devam edelim. Hepimizin bildiği gibi omurga ve kas dokusu ile ilgili sorunlar insan yaşamının her döneminde karşılaşılabilen problemler. Tabii  bu sorunların üstesinden gelebilmek her zaman mümkün olmaz ve doktor tarafından uygulanan tedaviye ek olarak çeşitli terapi yöntemlerine ihtiyaç duyulur. Eğer sizde bu tarz bir desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız  manuel terapi Ankara hizmetlerinin sizlere sadece bir telefon mesafesinde olduğunu lütfen unutmayınız.

Manuel Terapi Yönteminde Cihaz Kullanılmaz

Tabii oldukça önemli bir bilgilendirmeyi hemen aktaralım. Manuel terapi yönteminde hiç bir şekilde cihaz veya ilaç kullanılamaz. Dolayısıyla yöntem tamamen doğal bir şekilde gerçekleşir ve terapiyi uygulayan uzmanın ellerinden başka herhangi bir enstrüman katılmaz. Ayrıca etkisi bulunmayan ve ilaç bağlamında hiçbir tıbbi müdahalenin olmadığı bir yöntem olarak açıklamak pekala mümkündür. Peki, manuel terapi Ankara hizmetlerimizden kimler yararlanabilir. İsterseniz yönteminin uygulanacağı rahatsızlıkları kısaca gözden geçirelim.

 • Skolyoz (omurganın yanlara doğru eğilmesi)
 • kifoz (kamburluk olarak nitelendirilen omurganın ön tarafa doğru eğilmesi)
 • Ankilozan Spondilit (Bel ve kalça kemiği arasında kalan bölümde iltihaplı romatizma)
 • Sırt ve bel ağrıları
 • Boyun ağrıları
 • Spor yaralanmaları sonrasında
 • Kronikleşmiş kas ve iskelet sorunlarında
 • Cerrahi sonrası doku gerginliklerinin düzenlenmesinde
 • Bel ve boyun fıtıklarında
 • Postür bozukluğu problemlerinde
 • Sakroiliak eklem disfonksiyonunda

Manuel terapi metodu tedaviye destek amacıyla kullanılabilmekte ve son derece başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Terapi Seansları İçin Lütfen Telefonlarımızı Arayınız

Bu noktada kısa bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. Merkezimizi web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden aramanız durumunda çok kısa süre içerisinde randevu oluşturabiliyoruz ve terapi seansları uzmanımız ile yapacağınız görüşme sonrasında belirleniyor. Ayrıca Manuel terapi Ankara hizmetlerimizde konsept bir yaklaşım söz konusudur ve tıbbi tedaviye yardımcı unsur olarak bütüncül bir anlayış benimsendiğini bilmenizde yarar görüyoruz. Şimdiden geçmiş olsun diyoruz efendim. Esen kalınız

Mehmet ŞEN

Benim hayatımın merkezine aldığım özelliğim iyi bir izleyici olmam. İşim her ne kadar insan anatomisi üzerine ilerliyor olsa da duyguların anatomiye verdiği etkiyi gözardı etmek büyük hata olurdu. İnsan anatomisi psikoloji ile birlikte aynı çarklının zinciri olarak ilerler. Bu sebeple hastalarımla tedaviye başlamadan önce onları izlerim. Duygular ve reaksiyonlar hastalığın ilerleyiş biçimlerini en çıplak hali ile ele veren temel reflekslerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir