Manuel Terapi Fiyatları Ne Kadardır?

Özellikle bel ve omurilik ile ilgili sorunların giderilmesi için tercih edilen manuel terapi yöntemi bugün için oldukça rağbet görüyor. Tabii ister istemez manuel terapi fiyatları ne kadardır sorusu kliniğimize en fazla gelen sorular arasında yer alıyor. Hemen bu noktada fiyatlarımızın son derece makul düzeyde olduğunu belirtmiş olalım. Çünkü uzun yıllardır hizmetler üretiyoruz ve insan sağlığını her şeyin üzerinde tutuyoruz efendim. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden veya e-posta adresimizi kullanarak kliniğimize ulaşmak olacaktır. Dolayısıyla manuel terapi fiyatları ile ilgili olarak fiyatların her bütçeye uygun mütevazı bir düzeyde olduğunu lütfen unutmayınız. İsterseniz şimdi hizmetlerimizin detaylarını en fazla merak edilen konu başlıklarıyla aktarmaya çalışalım.

Manuel Terapi Nedir

Öncelikle bilmeyenler olabileceğini düşünerek manuel terapi nedir kısaca izah edelim sonra diğer ayrıntılara geçelim efendim. Hepimizin malumu olduğu üzere bazen genetik, bazen de sonradan oluşan pek çok kas ve iskelet sorunu çeşitli tıbbi metotlarla giderilmeye çalışılır. Ancak doktor tarafından gerçekleştirilen bu tedavi çoğunlukla bütüncül bir yaklaşımla desteklenmek durumunda kalınır. İşte burada fizik tedavi veya cerrahi müdahale sonrasında hastanın manuel terapi hizmetlerine ihtiyaç duyması söz konusudur. Çünkü kas ve iskelet sistemi hareketli bir fonksiyona sahiptir ve bu fonksiyonun bir şekilde geri kazandırılması için tüm tedavi yöntemleri bir arada uygulanır. Dolayısıyla manuel terapi nedir sorusunun yanıtı aslında destekleyici tedavi hizmetleri olarak tanımlanabilir.

Manuel Terapist Çerçevesinde Hizmetler Sunuyoruz

Konumuzun detaylarına geçmeden önce manuel terapist ve diğer bu anlamda gerçekleştirilen hizmetlerimizin hangi rahatsızlıkları kapsadığını kısaca bir gözden geçirelim.

 • Her türlü bel ve boyun rahatsızlıklarında
 • Omurgayı ilgilendiren sağlık sorunlarında
 • Boyun ve bel fıtığı problemlerinde
 • Kasım spazmı
 • Eklem disfonksiyonu sorunları
 • Kas gerginlikleri
 • Postür bozuklukları
 • Sakroiliak eklem problemleri
 • Ankilozan Spondilit rahatsızlığı
 • Kifoz ve skolyoz rahatsızlıkları
 • Sportif yaralanmalara bağlı gelişen sorunlar
 • Cerrahi müdahale sonrası fizik tedaviye ek olarak

Manuel terapi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Lütfen manuel terapi fiyatları ne kadardır gibi bir endişe taşımadan kliniğimizi arayınız. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağız efendim. Şimdiden geçmiş olsun diyoruz ve esenlikler diliyoruz.

Mehmet ŞEN

Benim hayatımın merkezine aldığım özelliğim iyi bir izleyici olmam. İşim her ne kadar insan anatomisi üzerine ilerliyor olsa da duyguların anatomiye verdiği etkiyi gözardı etmek büyük hata olurdu. İnsan anatomisi psikoloji ile birlikte aynı çarklının zinciri olarak ilerler. Bu sebeple hastalarımla tedaviye başlamadan önce onları izlerim. Duygular ve reaksiyonlar hastalığın ilerleyiş biçimlerini en çıplak hali ile ele veren temel reflekslerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir